Shadow Society Slot Oyun İncelemesi - Red Tiger Gaming

Berlin

Administrator
Joseph Heller'in Catch-22'de yazdığı gibi , ' Sırf paranoyak olmanız, onların peşinde olmadıkları anlamına gelmez .' İnsanlığın karanlık arka odalardan gizlice ipleri çeken gizli bir grup tarafından yönetildiğini düşünenler , kişisel dünya görüşlerine başka bir güvensizlik katmanı eklememek için Red Tiger'ın Shadow Society'sinden uzaklaşmak isteyebilirler.

Shadow Society hiçbir zaman aşırı tartışmalı olmaz, ancak herhangi bir dünya düzeni teoreminin yüzeyini zar zor çizer. Bunun yerine, bir ilerleme mekaniği ve yükselen bir çarpan ile ücretsiz döndürmeler aracılığıyla özellikler eklerken, konusuyla şakacı bir şekilde oynuyor.

Gölge Cemiyeti, güçlü bireylerin dünyadaki çok gizli bir film stüdyosunda yapılan aya inişlerinin kliplerini izlediği karanlık odalara göz atmak yerine, katılımcıların kimliklerini gizlemek için Venedik maskeleri taktığı daha eski bir çağa saati geri sarar. Pek iyi olmasa da, maskelerin yalnızca kısmi koruma sağladığı söylenmelidir. Oyunun ayarı oldukça kafa karıştırıcı, kısmen 3x3 oyun ızgarasının arkasında yırtık parşömen gibi görünen şeylerden oluşuyor, üstte oturan bir ilerleme ölçer ile.Oyun müziği oldukça gölgeli ve oyuna 1980'lerin nefes kesici kalitesini veren synth benzeri bir etkiye sahip. Gizemli bir ruh haline uyuyor, ancak oyun, toplumları alt üst edecek ve insanların gerçeklik hakkında bildikleri her şeyi sorgulamasını sağlayacak türden gizli bilgilere sahip olduğu izlenimini vermiyor.

Shadow Society tablet, mobil veya masaüstü cihazlarda mevcuttur ve oyuncular, spin başına 10 p/c ile £/€40 arasında bahisler seçebilirler . Oyuncuya maksimum teorik getiri değeri %95,76 olan orta-yüksek uçucu bir slottur . Bir şeylerin kilidini açtıkça ızgara büyüyebilir, ancak başlangıç düzeni 3 makaralı , 3 sıralı ve 9 kazanma yolu vardır . Tam kapasitede, oyunda 25 kazanç hattı ile 5x5'e genişleyebilir .

Kazançlar, soldan başlayarak üç ila beş eşleşen sembol bitişik makaralara düştüğünde oluşturulur ve 9 normal ödeme sembolü kullanılarak yapılabilir. Bunlar, düşük ücretler olarak yazı gereçleri, anahtarlar, parşömenler, cep saatleri ve yüzükler ve yüksekler olarak dört maskeli karakterdir. Başlangıçta, makaralarda yüksek ödemeler yoktur – aşağıda bununla ilgili daha fazla bilgi var. Shadow Society'de ayrıca bir wild sembolü yoktur , ancak aksiyonu artırmaya yardımcı olmak için makaralarda oturan bazı ekstra özel semboller vardır.

Shadow Society: Yuva Özellikleri
Başa çıkmanız gereken ilk şey, Shadow Society'nin ilerleme çubuğu ve ilerleme sembolüdür . 1x2 ilerleme sembolü her vurduğunda , oyuncular ilerleme çubuğu boyunca bir adım hareket eder . Barda 5 adım tamamlandıktan sonra bir ödül açılır . Çubuğun kilidi açılacak toplam 8 ödülü vardır :

Ödül 1 – mor karakter sembolünün kilidini açar.
Ödül 2 – fazladan bir makaranın kilidini açar.
Ödül 3 – yeşil karakter sembolünün kilidini açar.
Ödül 4 – fazladan bir sıranın kilidini açar.
Ödül 5 – kırmızı karakter sembolünün kilidini açar.
Ödül 6 – ek bir makaranın kilidini açar.
Ödül 7 – altın karakter sembolünün kilidini açar.
Ödül 8 – fazladan bir sıranın kilidini açar.

Ücretsiz döndürme
Tüm makara boyutlarında, ücretsiz döndürme dağılımı, en soldaki, ortadaki ve en sağdaki makaralarda görünür. 3 scatter sembolü , 10 bedava dönüş kazandırır . Ücretsiz döndürmeler sırasında ilerleme çubuğunda ilerleme yapılabilir ve 3 dağılım gelirse özellikte +5 ek ücretsiz döndürme kazanılabilir. Ücretsiz döndürme bonusu turu ayrıca x1'den başlayan bir kazanç çarpanıyla birlikte gelir. Her kazanç gerçekleştiğinde, çarpan +1 ile maksimum x15'e kadar artar . Kazanç çarpanı, bonus turu sona erdiğinde kaldırılır.

Shadow Society: Slot Kararı
Bir başkasının elinde, gizli topluluklarla ilgili bir boşluk, dilden dile dolaşan bir hiciv isyanı veya dünyanın nasıl yönetilebileceğinin ölümcül derecede ciddi bir incelemesi olabilirdi. Ancak Red Tiger, tipik goto tarzı sanat eserleriyle ilginç bir konuyu birleştirerek güvenli oynadı. Bu onu küçümsemek değil. Red Tiger kadar tutarlı bir şekilde ilgi çekici yarı mistik görseller yapan çok az kişi var.

Stüdyonun sık sık yapmayı sevdiği başka bir şey de, oyunu bir başlangıç seviyesinden çıkarmak veya bazı durumlarda geri getirmek için zaman ve sabır gerektiren bu ilerici slotları yapmaktır. Genellikle ilerleme, 10.001 Gece Megaways'deki gibi özelliklerin kilidini açmayı içerir ; burada, sembollerin ve özelliklerin kilidini açar. İşleri bu şekilde yapmak belirli bir görev öğesi ekler, ancak bazı oyuncuların neden bir oturumu penceresiz bir yeraltı alanından ziyade en azından zemin seviyesinde başlatmayı tercih ettiğini anlayabilirsiniz, bir bakış yakalamak için bodrumdan çıkmak zorunda kalırlar. Güneş ışığı. Tamam, Shadow Society başlangıçtaki kadar korkunç değil, ancak yine de bu yöntem her zevke uygun olmayacak ve oyuncu değerine geri dönüş üzerinde herhangi bir etkisinin olup olmadığını ve nasıl olduğunu bilmek ilginç olabilir.

Bazı kullanıcıların özelliklerin kilidini açmak zorunda kalmaları durumunda, muhtemelen RTP'deki küçük değişiklikler konusunda fazla telaşlı olmadıklarına dair sinsi bir şüphe var. Ve adil olmak gerekirse, patika boyunca birkaç seviyenin kilidini açmak çok uzun sürmedi. Ancak her şeyin kilidi açıldığında, o zaman ne olacak? Artan çarpanlı ücretsiz döndürmeler var, ancak her şeyin kilidini açtığınızda, ücretsiz döndürmeleri gördüğünüzde (ya da görmediğinizde), görev tamamlandı ve Shadow Society arzu edilirliği kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Potansiyel de büyük bir motive edici olmayabilir, bahsin 1957,7 katı ile maksimuma çıkar .

Sonuç olarak, Shadow Society iyi bir oyundu. Red Tiger, gizli toplum fikriyle daha cüretkar bir şey yapsaydı zararı olmazdı ve ilerleme unsuru herkese hitap etmeyecekti. Hedef kitleyi saptamak zor, ancak Red Tiger'ın onları kovmaya devam etmesi için bu ilerici tarzdaki oyunları oynayan yeterince oyuncu var.Shadow Society Slot.png
 
Üst