Rise of Olympus 100 Slot Oyun İncelemesi - PLAY'N GO

salazar

Administrator
Rise of Olympus 100: Slota Genel Bakış
Play'n GO'nun çevrimiçi slotu Moon Princess gerçekten de vermeye devam eden bir hediye oldu. Kendi başına bir hit olan oyun, bir Noel versiyonu , bir 100 makyajı , Sisters of the Sun adlı bir Yunan Tanrısı klonu dahil olmak üzere çok sayıda biçime dönüştü ve şimdi virajlı bir yoldan sonra Rise of Olympus 100'e varıyoruz . Daha önceki oyunlara aşina iseniz, bunun Moon Princess 100 ile aynı damarda Rise of Olympus'un yeniden yapımı olduğunu anlamak uzun sürmeyecek. Bu nedenle, Rise of Olympus'un canlandırılmış bir versiyonunu özleyen veya sadece akılda kalıcı oynanışa sahip oynanabilir bir Antik Yunan slotu arayan oyuncular, neden Rise of Olympus 100'e göz atarken bize katılmıyorsunuz?

Moon Princess 100 gibi , Rise of Olympus 100 ile eski orijinal sürüm arasında grafiksel olarak pek bir değişiklik olmadı. Arka plan manzarası, hangi tanrının aktif olduğuna bağlı olarak değişir (ikonik seslendirmelerle birlikte) - bu, kendi alanlarında Zeus, Poseidon veya Hades olabilir. Bu sadece gösteri için değil. Aktif tanrı, hangi özelliklerin ortaya çıktığı konusunda belirli bir etkiye sahiptir. Aşağıda bununla ilgili daha fazla bilgi.

Rise of Olympus 100.png
Yazma sırasında tüm sayısal ayrıntılar mevcut değildi, ancak Rise of Olympus, Moon Princess'in düz bir klonu olduğu için , 100 versiyonunun da Moon Princess 100 ile aynı veya ona çok yakın olduğunu söylemek oldukça güvenli. Eğer öyleyse, bu, maksimum getiri değeri %96,2 olan oldukça değişken bir oyun anlamına gelir . Daha önce olduğu gibi, herhangi bir cihaz kullanıma uygundur ve 20 p/c'den 100 £/€'ya kadar bahisler mümkündür . Herhangi bir konumdan başlayarak yukarı, aşağı, sola veya sağa, türünün üçü veya daha fazlasını vurma hedefiyle 5x5'lik bir oyun ızgarasında oynanır .

Ödeme sembolleri olarak yedi tema içi simge kullanılır. Dördü düşük ücretli cıvatalar, tridentler, miğferler ve lirlerdir, üç yüksek ücretli ise tanrılar Zeus, Poseidon ve Hades'tir. Değerler açısından, türünün tek örneği düşük ücretli bir kazanç, bahsin 2-3 katını getirirken, tüm tanrılar beş sembollü bir galibiyet için bahsin 10 katını öder. Ayrıca, herhangi bir üç tanrıdan oluşan kombinasyonlar bahsin 5 katı değerindedir .

Rise of Olympus 100: Slot Özellikleri
Rise of Olympus 100, birbirini oluşturan ve tetikleyen karmaşık bir özellikler ağı örer. Kazanan bir çizgi vurduğunda başlar. Daha sonra olan, kazanan sembollerin kaldırılması ve ızgarada kalan sembollerin boşluklara düşmesidir. Ayrıca, üçlü kazançlar kaldırıldığında, boş orta konuma bir wild sembolü yerleştirilir. Vahşi semboller, herhangi bir ödeme sembolünün yerine geçer ve türünün beşlisi için bahsin 50 katı değerindedir. Görünürde kalan tek sembol vahşi semboller ise, tahtadan kaldırılırlar. Fazlası var. Kaskadların ardından, kazanç çarpanı +1 artar ve tavan değeri x100'dür.

Temel oyunda, çarpan dönüşler arasında sıfırlanır. Izgarayı temizlemek (Wrath of Olympus sırasında değil), mevcut kazanç çarpanından etkilenen bahsin 50 katını verir.

Tanrının eli
Kazanmayan dönüşlerde, ekrandaki mevcut tanrı ilgili değiştiricisini tetikleyebilir . Bunlar:

Hades - bir sembol türü kümesini dönüştürür.
Poseidon - ekrana 1 veya 2 wild ekler.
Zeus - ızgaradan iki sembol grubunu kaldırır.

Olimpos'un Gazabı
Sayaç , üç bölümlü ızgaranın yanında oturarak geri döner . 3, 4 veya 5 tanrı sembolünün kazanma kombinasyonları vurulduğunda, sayacın 1, 2 veya 3 bölümü doldurulur. Üç bölüm de dolduğunda , Wrath of Olympus özelliği etkinleştirilir. Hades, Poseidon ve Zeus değiştiricilerini bir oyun turunda gerçekleştirirler . Bu tur sırasında ızgara temizlenirse, bedava dönüşler verilir .

Ücretsiz döndürme
Başlamadan önce, oyuncular üç bedava döndürme seçeneğinden birini seçerler . Hades, Poseidon veya Zeus 4, 5 veya 8 bedava dönüş verir. Ücretsiz dönüşler sırasında , özellik sona erene kadar kazanma çarpanı sıfırlanmaz ; yine, x100 ile sınırlıdır . Oyunun bu aşamasında, sayacı doldurmak, en fazla 100'e kadar olmak üzere ek ücretsiz dönüşler verir . Hades, Poseidon ve Zeus yeniden tetikleyicileri sırasıyla 4, 3 veya 2 bedava dönüş verir.


Rise of Olympus 100: Slot Kararı
Anime'den Yunan Mitolojisine, oyuncular artık Ay Prensesi deneyimini her zamankinden daha fazla elde etme yoluna sahip. Aslında, bu Moon Princess 100 deneyimi olmalı çünkü iki versiyon arasındaki fark, ayrıntılara bakıldığında çok büyük. Gruntier matematik modeli, değiştirilmiş özellikler ve büyük ölçüde genişletilmiş kazanma potansiyeli. Dışarısı temelde aynı olabilir, ancak başka pek çok şey yoğun bir şekilde incelendi.

Aynı kalan bir şey, eşleşen sembol kazançlarının üst üste yığılmasıyla ortaya çıkan çılgın zincirleme reaksiyonlardır. Filmlerdeki aletler gibi, The Goonies'deki diğer şeylerin yanı sıra bir balonun patladığı, bir tavuğun yumurtladığı ve ip kapıyı çekmeden önce bir futbol topunun "tekmelendiği" kapı açma cihazı gibi. Chunk elini uzatıp mandalı açmış olamaz mıydı? Kapı nasıl kapanır? Her şeyi yeniden kurmak için kim koşuşturmak zorunda? Elbette bu, kapıya doğru yürüyüp kapıyı açmaktan çok daha uzun sürerdi.

Ama hey, bunun eğlencesi nerede olurdu, değil mi? Ve böylece, kazançlar yağmaya başladığında Rise of Olympus 100'de. Izgarayı temizlemeye bu kadar yaklaşmak oldukça sık sık oluyor, bu yüzden Rise of Olympus 100'ü alırken olası alay ve inkar anlarına hazırlıklı olun. kolay başarı yok; ama yaparsanız potansiyel olarak ödüllendirici. '100' yeniden yapımı için Play'n GO, kazanma olasılıklarını orijinalin 2.500x'ini çok aşarak bahsin 15.000 katına çıkardı.

Özetlemek gerekirse, Moon Princess 100'ün oynanışını beğendiyseniz, ancak anime/manga tarzı dikkat çekiciyse, bu parlatılmış kardeş versiyonu tam bir panzehir olabilir. Kesinlikle aynı düzeyde zorlayıcı eylem sunar.
 
Üst