Hot Rod Racers Slot Oyunu İncelemesi - RELAX GAMING

Prens

Administrator
Hot Rod Racers: Yuvaya Genel Bakış
Anahtarı biraz bırakın; yazılım sağlayıcısı Relax Gaming , Hot Rod Racers adlı otomobil temalı bir slot ile size geliyor . Bu yazının yazıldığı sıralarda, Road Rage ve Mad Cars gibi birkaç yüksek performanslı araba slotu çıkışı zaten olmuştu ; şimdi, gövdesi ve motoru incelenecek olan bir Relax Gaming slotu. Tamam, bu kadar araba referansı yeter (şimdilik). Etrafta dolaşıp tanıttığımız şey, kas arabaları, ücretsiz dönüşlerde yapışkan olan Wheelspin Wilds, aşamalı bir çarpan özelliği ve birkaç bonus satın alma seçeneği içeren bir çevrimiçi slot.

Hot Rod Racers'ın ana oyunu, çeşitli onarım durumlarında otomobillerin bulunduğu kirişlere yığılmış bir atölyede oynanır. Hepsi parlak renkli güçlü arabalardır ve görünürde başka kimse olmadan bir asfalt şeridinde salıverilmek için yanıp tutuşurlar, bu nedenle sürücüler tüm ayarlamaların neye yol açtığını görmek için ayaklarını yere koyabilirler. Oldukça tutkulu bir rock pisti sanki bir atölyenin köşesindeki eski bir plastik müzik setinden fırlamış gibi üst üste yığılmış, tozla kaplı, bir oda dolusu tamirci arabaları tamir ediyor, şunu cilalıyor, şunu inceliyor, mümkün olan her bir beygir gücünü sıkıştırıyor. .
Hot Rod Racers.png
Son derece değişken sürüşleri tercih eden türden bir kumarbazsanız, Hot Rod Racers'ın altındaki makinede pek çok delik bulmak zordur. Standart RTP %96'da gelir ve bonus turlarından birini satın alırken %97'ye yükselir . Herhangi bir cihazda oynanabilen kullanıcılar , döndürme düğmesine basarak mecazi olarak ateşlemeye basmadan önce döndürme başına 10 p/ ila 40 £ arasında bir bahis seçebilirler.

Bunu yapmak, 5 silindirli oyun ızgarasını harekete geçirir. Her makara, her biri 4 sembol içerir ve üç ila beş arasında bir türden kazanan kombinasyonları vurmak için 30 ödeme çizgisi vardır. Kazanan hatlar, kalifiye olmak için ilk makaradan başlamalı ve ardışık makaralara inmelidir. Ödeme tablosunu başlatmak, bir türden beş için bahsin 2,5 katı değerinde karolar, kupalar, sinekler ve maçalar, ardından dört prim olarak mavi, yeşil, kırmızı ve mor sıcak çubuklardır; bahsin 5-10 katını al . Tamam, hadi iyi kısımlar için kemerimizi bağlayalım.

Hot Rod Racers: Slot Özellikleri

Birincisi , 2-5 makaralarında bulunan Wheelspin Wilds . Wheelspin Wilds, herhangi bir normal ödeme sembolünün yerini alabilir ve vurduklarında, solundaki tüm yüksek ücretli araba sembollerini wild'a dönüştürürler . Bir Wheelspin Wild veya halihazırda dönüştürülmüş yüksek ücretli bir sembol, başka bir Wheelspin Wild tarafından etkinleştirilirse, bunlara bir +1 çarpanı uygulanır. Beş vahşi çizgi , bahsin 20 katı değerindedir .

Ücretsiz döndürme
Scatter sembolleri , 3'ü göründüğünde 10 bedava dönüşü tetikleyen üç merkezi makarada belirir . Ücretsiz dönüşler sırasında, Wheelspin Wild'ları çarptığında yapışkandır , ızgaradaki yerlerini korur ve yukarıda açıklandığı gibi her ücretsiz dönüşte özelliklerini tetikler.

Süper Ücretsiz Döndürmeler
Süper bedava döndürmeler, Nitro Wilds 1. ve 5. makaralara aynı anda 2-4 makaralarında 3 saçılma ile geldiğinde verilir . Daha önce olduğu gibi, Wheelspin Wilds, her dönüşte özelliklerini etkinleştirdikleri ücretsiz dönüşler süresince yerinde kilitlenir. Süper ücretsiz dönüşlerde, wild'a dönüştürülen herhangi bir yüksek ücretli sembol, konumuna uygulanan bir +1 çarpanı alır . Bu çarpanlar, ilgili konumda bir wild sembolü geldiğinde veya bir wild dönüşümü gerçekleştiğinde kullanılır. Çoğaltanlar, süper bedava dönüşler arasında sıfırlanmaz , yani turun sonuna kadar kalıcıdırlar ve x5 ile sınırlıdırlar . Bir galibiyette birden fazla kullanıldığında, önce değerler birbiriyle çarpılır .

Özellik Satın Al

Uygun oyuncular, özellik satın alma konusunda iki seçeneğe sahiptir. Biri, bahsin 100 katı için normal bir bedava dönüş turudur ; diğeri ise bahsin 400 katı için süper bedava dönüşlerdir .

Hot Rod Racers: Slot Kararı
Arabalara çok düşkün değilseniz, Hot Rod Racer'ın kendine özgü cazibesine kapılmanız biraz daha uzun sürebilir. Acımasızca dürüst olursak, Hot Rod Racers yeterince iyi görünüyor, ancak görünüşünde biraz ucuz gibi görünen bir şey de var. Yükseltmenin ortasında bütçesi yetersiz kalan ve gerçek krom metal kullanmak yerine gümüş kaplı plastiğe karar veren bir araba sahibi gibi. Ancak, arabayı etrafta gezdirdiler ve gümüş renkli üst kaplama, altındaki sarı plastik bir maddeyi ortaya çıkarmak için ufalanıyor. Bununla birlikte, Hot Rod Racers bu abartı seviyesine ulaşmıyor ve oyunun gizli yetenekleri kükreyerek ön plana çıktığında görseller kesinlikle bir dikkat çekici değil.

Buradaki vurgu, arabanın yan tarafındaki alevler veya aynada asılı kabarık zarlar, Wheelspin Wild özelliğinin çarpanları istiflemeye başladığı zamandır. Yaptığı şey, yakınlaştırma sembolleriyle Road Rage'e benziyor , ancak burada daha basit, ancak ateş ederken hala çok etkili. Hot Rod Racer ilk kez pedalı metale bastığında, süper bedava dönüşler satın aldıktan sonraydı ve tek bir bedava dönüşle 7.000x'lik bir sonuç elde edildi, görünüşe göre hiçbir yerde yokken. Tamam, birdenbire değil, çünkü önceki ücretsiz dönüşler birkaç iyi konum çarpanı oluşturmuştu, ancak oyun nitröz oksit anahtarını çevirmiş gibiydi. Top Dawg$ 'da bulunan yapışkan vahşi çarpan etkisine birçok yönden benziyordu . En İyi Dawg$ gibi, Hot Rod Racers ayrıca bahsin 25.000x'lik bir kazanma sınırıyla birlikte gelir ve test sırasında gördüklerimizden sonra, oyunun bu rakamı tehdit edebilecek bir ton ateş gücüne sahip olduğuna hiç şüphe yok.

Süper ücretsiz dönüşler, oyunun en heyecan verici olduğu yer olabilir, ancak temel oyun sırasında yaşanacak heyecanlar ve süper olmayan ücretsiz dönüşler de vardır. Düzenli hareket, her seferinde 2,8 saniyede 0-60 yapmayabilen, ancak hızın akmasını sağlayan Wheelspin Wild özelliği tarafından bozulur. Bu nedenle, hızlı arabalarla aşk ilişkisi olmayan ancak çarpanları çoğaltmanın gücünü takdir eden oyuncular bile Hot Rod Racers'ta potansiyel olarak saçlarını geri püskürtmek için bolca bulabilmelidir.
 
Üst